Księżyc może być sztucznym tworem a nie naturalnym satelitą ziemskim

Poza faktami przytoczonymi powyżej warto wspomnieć o paru innych poszlakach sugerujących, że Księżyc pełni funkcję stabilizującą dla naszej planety i może to nie być przypadkiem. Przede wszystkim dzięki naszemu satelicie ogranicza się zjawisko kołysania się naszej planety. Dzieje się tak dzięki dodatkowemu oporowi, jaki stawiają pływy oceaniczne. Ma to zbawienny wpływ na stabilizację rotacji Ziemi. Wpływa to też na jej delikatne spowolnienie, co z kolei nieznacznie zwiększa długość dnia. Wygląda to tak, jakby Księżyc został umieszczony intencjonalnie, aby wywoływać takie efekty.

Księżyc ze swoją średnicą wynoszącą 3474 km, jest nieprawdopodobnie duży w stosunku do Ziemi. Jowisz, który jest największą planetą Układu Słonecznego ma 67 księżyców, a największy z nich Ganimedes ma średnicę 5268 km. Duża wielkość naszego Księżyca czyni go piątym pod względem wielkości satelitą w naszym Układzie Słonecznym. Co więcej tylko wielkie gazowe olbrzymy takie jak Jowisz, Saturn i Neptun mają odpowiednią grawitację, aby uchwycić i utrzymać tak masywny obiekt, jakim jest nasz Księżyc. Jak zatem znalazł się on na orbicie Ziemi?

Zaskakujące jest również to, że cienka skorupa księżycowa ma jedynie około 32 kilometry grubości i jest ona stworzona z takiej listy pierwiastków, które czynią ją nadzwyczajnie twardą, prawie jak pancerz zaprojektowany do wytrzymanie potężnych uderzeń. Naukowcy nie są w stanie policzyć ogromnych ilości tytanu znajdujących się tam i znalezionych w skałach księżycowych. Na powierzchni odkryto również izotopy uranu 236 i neptuna 237, które powstają wyłącznie w wyniku reakcji jądrowych i są znajdowane na Ziemi w odpadach nuklearnych.

Powyższe argumenty wskazują na to, że Księżyc może być sztuczną strukturą, a to wymusza kolejne niewygodne pytania. Najważniejsze z nich brzmi, dlaczego ktoś miałby tworzyć taki obiekt i umieścił go w tym konkretnym miejscu? Czy to możliwe, że jest to sztuczny twór? Każdy musi to sam ocenić na podstawie przytoczonych powyżej dowodów.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Liczba wyświetleń tego wpisu: 1648

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 3   Średnia ocena: 3.3
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

3 wypowiedzi do wpisu “Księżyc może być sztucznym tworem a nie naturalnym satelitą ziemskim

  1. gdzie te dowody? faktów kilka znalazłem, ale właściwie o niczym nie świadczą ( o ile to rzeczywiście fakty)

  2. trochę głęboko trzeba wejść: aż po fizykę i mechanikę kwantową + wybuchy + teoria piłki z cieczą/substancją zastygająca po kontakcie z np.powietrzem+ teorię chaosu … aż tyle no nie bo to materiał dla matematyków … “Teoria Wszystkiego”(wiadomo kogo)oraz czego brakuje w słynnym wzorze Eisteina i uważna (szczególiki i detale) dla zwykłego zjadacza chleba: obserwacja fantastycznych filmów utworzonych jak najdalej od `holyłuda`i to o setki jak nie tysiące km od “lansera picu” pozwala zebrać w całość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.