Jeśli w twoim domu pachnie rybą, czym prędzej uciekaj!

Czasami w domu pachnie nieprzyjemnie z oczywistych powodów. Zapach z kuchni, resztki jedzenia, brudne pranie… Istnieją jednak również ukryte zagrożenia – jak chociażby pleśń w niewidocznych miejscach – które, nie licząc paskudnego smrodu, mogą być niebezpieczne dla zdrowia i świadczyć o poważnym problemie. Jeśli np. poczujesz zapach zepsutych jajek, z miejsca dzwoń po hydraulika! Najczęściej kłopot tkwi w rurach odpływowych lub ściekowych, ale może też oznaczać awarię bojlera.

Liczba wyświetleń: 245

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.