Jeśli rozpoznajesz te 21 szczegółów, jesteś jednym z niewielu

Każdego dnia używamy różnych przedmiotów bez większego zastanawiania się nad ich przeznaczeniem i pochodzeniem: szampony, żele pod prysznic, mydła w płynie i wiele innych… Ale czy kiedykolwiek przeczytaliście tekst z tyłu opakowania, albo przyjrzeliście się pewnemu detalowi na nim? Jest tam na przykład, niewielki obrazek otwartego pudełeczka, który spełnia pewne zadanie. Czy wiecie jakie?

Liczba wyświetleń: 45

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.