Jak się zachować, kiedy ktoś cię śledzi na ulicy?

Jak rozpoznać, że jesteście śledzeni? Jak się zachować, kiedy wydaje się Wam, że ktoś Was śledzi? Jak się bezpiecznie oddalić? Nietrudno wyobrazić sobie taką sytuację. Wracacie do domu po wypadzie na miasto z przyjaciółmi. Nagle słyszycie za sobą kroki. Odwracacie się, by sprawdzić, kto za Wami idzie… Mamy nadzieję, że taka sytuacja nigdy się Wam nie przydarzy, ale warto się przygotować, bo tylko tak możecie zyskać pewność siebie. Jeśli będziecie kogoś mijać, możecie krzyknąć „hej” i udawać, że spotkaliście znajomego. Nie idźcie do swojego domu lub mieszkania, gdy jesteście śledzeni. Jeśli zrobi się gorąco, nie bądźcie cicho. Krzyczcie „pożar” zamiast „pomocy”.

Liczba wyświetleń: 364

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.