Jak powstają złote łańcuchy?

Trudno polemizować z popularnością złotych łańcuchów. Z pewnością każdy z Was ma jedną lub więcej sztuk podobnej biżuterii w pudełku. Mogą one wyglądać zupełnie inaczej w zależności od rodzaju splotu, stylu, wagi czy innych czynników. Takie produkty są dobre na każdą okazję, trwałe i lubiane. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak powstają złote łańcuchy? Jaką drogę przebywa sztabka złota do witryny sklepu jubilerskiego?

Liczba wyświetleń: 156

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.