Imiona osób można odgadnąć na podstawie ich rysów twarzy

Czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek spojrzeć na nowo poznaną osobę i od razy odgadnąć jej imię? Niektóre badania twierdzą, że jest to w istocie możliwe. Czy w takim razie wyglądalibyśmy inaczej, gdyby nadano nam inne imiona? Czasem ocenianie książki na podstawie okładki może okazać się zupełnie trafne. Sprawdźcie 30 faktów o ludzkim ciele, które dla Was przygotowaliśmy i nie dopomnijcie podzielić się filmikiem ze znajomymi.

Liczba wyświetleń: 51

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.