Idealnie okrągły las, który zobaczysz tylko z kosmosu

Google Earth jest pełne niespodzianek, ponieważ niektóre miejsca i obiekty można podziwiać jedynie z lotu ptaka. Dziwaczne symbole na pustyni, geometryczne krajobrazy, okrągły las wokół wulkanu… Google Earth rzuca światło na te wszystkie niecodzienne miejsca. Spójrzmy na 15 takich ukrytych skarbów Ziemi. Swoją drogą, jeden z nich może wybuchnąć za około 50 lat…

Liczba wyświetleń: 48

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.