Gotuj z Mami Fatale – 2 – Pieczone jabłka z nadzieniem

Gotują dla Was Wiktor i Kuba, wykorzystując przepis z książki kucharskiej Mami Fatale. Tym razem w programie pyszny i zdrowy deser: nadziewane pieczone jabłka Mami Fatale! Czy pieczone jabłka mogą być zaczarowane? Co tym razem zmalowali Psina i Prosię? Oglądajcie, gotujcie, komentujcie. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

https://www.youtube.com/watch?v=i-ICjFw5iYA

Przepisy do programu opracowała Małgorzata Dzięgielewska, kreatywna blogerka i fotograf kulinarny, autorka wielokrotnie nagradzanego bloga Pieprz czy Wanilia.

Produkcja: Grupa Smacznego i Studio Miniatur Filmowych.

Liczba wyświetleń: 456

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.