Goście – 1 – Ziemia w roku 2484

W roku 2484 Ziemi grozi zagłada – w stronę naszej planety pędzi meteoryt. Pomysłów na zatrzymanie zniszczenia jest wiele, a jednak żaden z nich nie ma większych szans powodzenia. W końcu przyjęta zostaje koncepcja prof. Richarda, wyznawcy idei XX-wiecznego matematyka Adama Bernaua. Profesor sądzi, że pewne koncepcje legendarnego naukowca mogą być pomocne w powstrzymaniu Armageddonu. Niestety, zapiski te nie zachowały się do XXV wieku. Specjalna ekspedycja najlepszych techników “Adam 84” zostaje więc wysłana w czasie do roku 1984 aby nie dopuścić do pożaru, który miałby zniszczyć bezcenne notatki. Gościom z przyszłości w rzeczywistości komunistycznej Czechosłowacji nie pójdzie jednak tak łatwo…

Niestety, na początku jest 20 sekund reklam, na które nie mamy wpływu. Po 5 sekundach w prawym górnym rogu pojawi się X by wyłączyć je wcześniej.

Liczba wyświetleń: 599

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 1   Średnia ocena: 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.