Golden retriever wzruszył się podczas oglądania „Króla Lwa”

Jedna z najbardziej poruszających scen z kreskówek Disneya rozczuliła biszkoptowego labradora Golden Retrievera o imieniu… Mufasa. Okazuje się, że pies ma w sobie ogromne pokłady empatii.

https://www.youtube.com/watch?v=kOpo8YuDNCQ

Na pytanie, co jest najbardziej poruszającą kreskówkową sceną, wiele osób wskazuje śmierć Mufasy na oczach lwiątka Simby w „Królu Lwie” Disneya. Chociaż ten animowany film powstał ponad 25 lat temu, ta scena wciąż wzbudza współczucie dla Simby … i to nie tylko u ludzi!

Właściciel tego Golden retrievera sfilmował swojego poruszonego psa podczas oglądania właśnie tej sceny. Sądząc po jego reakcji wydaje się, że czworonóg całkowicie utożsamia się z bohaterem filmu.

Na wideo widzimy, że pies jest tak zmartwiony tym, co dzieje się na ekranie, że opuścił nawet swoje wygodne miejsce, aby zbliżyć się do telewizora. Powtarza nawet ruchy Simby, wodzi nosem, kręci się

Co więcej okazuje się, że ten Golden Retriever nazywa się Mufasa, podobnie jak słynna postać z „Króla Lwa”. Miejmy jednak nadzieję, że jego losy potoczą się bardziej szczęśliwie.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 275

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.