Gdzie oni wszyscy znikli?

„Napijesz się kawy?”, zaproponowała małemu chłopczykowi z sąsiedztwa nasza mama. Wyglądał jak 5-latek, ale tak naprawdę miał 50 lat i dwójkę dorosłych dzieci. Kilka miesięcy temu odmłodziły go znacznie podziemne potwory i teraz rozkręcał firmę detektywistyczną. Właśnie wpadł na trop seryjnych zaginięć ludzi i potrzebował naszej pomocy. Po napisach końcowych dodatkowy obrazek dla cierpliwych. Wideokomiks dla młodzieży od lat 99.

Liczba wyświetleń: 1337

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 2   Średnia ocena: 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.