„Gadający” pies udaje koguta i czajnik. Reakcja otoczenia bezcenna

Ten pies nie opuszcza swojego pana ani na krok. Są wręcz nierozłączni, a pupil towarzyszy Australijczykowi wszędzie tam, dokądkolwiek się udaje. Mężczyzna lubi pokazywać go swoim znajomym, aby sprawić im przyjemność. Powodem jest niezwykły głos psa, który okazuje się być niezłym gadułą.

Jak czytamy w opisie do wideo na „YouTube” właściciel Drew z Sydney ogromnie ceni swojego pupila. Jak pisze, pies o imieniu Dennis go wręcz uratował. „Tak bardzo go kocham. Zabieram go wszędzie ze sobą” – napisał właściciel.

Dodał, że stara się go zabierać ze sobą praktycznie wszędzie, ponieważ zwierzak poprawia wszystkim humor. Czym? Ma niezwykły sposób szczekania. Właściciel mówi o nim – gadający pies. Niektórzy mówią, że Dennis brzmi jak kogut, czajnik albo samochód, który nie chce zapalić.

Poniższe wideo zostało nagrane w styczniu 2020 roku u zaprzyjaźnionego fryzjera, gdzie pies dał prawdziwy popis swoich możliwości. Filmik trafił na kanał „ViralHog”. Pies aż się zapowietrzył, a klienci i fryzjerzy pokładają się wręcz ze śmiechu.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 256

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.