Dziwne imiona wybierane przez rodziców

Ponoć nie ma głupich imion – są tylko okrutne dzieci, wyśmiewające wszystko co wydaje się dziwne. Ale nawet osobie dorosłej ciężko czasem powstrzymać się od śmiechu – zwłaszcza, gdy w parku słyszy się od młodej mamy: “Dżesika, bądź grzeczna!”. Dżesika i Brajanek to jeszcze nic. Poznajcie najgorsze i najbardziej nieprzemyślane imiona, jakie swoim pociechom nadali rodzice.

Liczba wyświetleń: 523

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.