Duch w indyjskim szpitalu odjechał wózkiem inwalidzkim

W jednym indyjskich szpitali znajdującym się w mieście Chandigarh doszło do zdarzeń, które są tłumaczone jako paranormalne. Chodzi o nagranie telewizji przemysłowej pokazujące wózek inwalidzki, który sam jeździ po podjeździe.

Na nagraniu widać wózek poruszający się dziwną trajektorią, sugerującą, że ktoś go popychał. Widać jednak na pierwszy rzut oka, że nikogo tam nie ma. Mimo to wózek wyraźnie w kontrolowany sposób skręca, a nawet przystaje na moment i potem kieruje się dokładnie w stronę wyjazdu ze szpitala.

Od razu pojawiły się sugestie, że może to być manifestacja jakiegoś złośliwego ducha, tak zwanego poltergeista. W związku z tym że obserwacji dokonano w szpitalu oczywista wydaje się konkluzja, że duchów tam nie brakuje i któryś z nich mógł po prostu zacząć płatać im figle.

Na filmie z CCTV widać też strażników zaskoczonych obrotem wydarzeń. Jeden z nich stwierdził, że w momencie kiedy doszło do anomalii z wózkiem, poczuł nagle zimno. Jego zdaniem dowodzi to, że należy brać pod uwagę paranormalne wytłumaczenie tego nagrania.

Sceptycy twierdzą że odjeżdżający wózek inwalidzki to wynik działania wiatru i hamulca na jednym z kół. Tak też tłumaczona jest nieregularna droga jaką przebył poruszający się wózek. Jednak strażnicy z tego szpitala uważają inaczej i po tym incydencie zaczęli odmawiać pozostawania na nocnej zmianie w pojedynkę.

Źródło: InneMedium.pl

Liczba wyświetleń tego wpisu: 410

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.