Dokąd uciec, gdyby na Ziemi pojawiły się olbrzymy?

Co, gdyby tytani byli prawdziwi? Wyobraźcie sobie, że ulicami przechadzają się ogromni ludzie wielkości najwyższych wieżowców! Jak wyglądałby taki gigant? Czy byłby to zwykły człowiek, tylko że dużo wyższy i masywniejszy? Czy olbrzymy żyłyby sobie spokojnie, nikomu nie wadząc, czy zrujnowałyby by nasz transport, rolnictwo i całą infrastrukturę? Czy ludzie mogliby żyć u ich boku? Sprawdźmy, co by się stało…

Liczba wyświetleń: 72

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.