Dlaczego w nieskończonym wszechświecie nie odnaleziono życia poza Ziemią

Dlaczego wciąż nie mamy dowodów na istnienie życia pozaziemskiego? Czy to kwestia słabej technologii, pecha, a może zwyczajnie jesteśmy sami we wszechświecie? Astronomowie odkryli na innych planetach wodę i lód. Jak wiadomo, woda jest podstawą wszelkiego życia. Czy oznacza to, że gdzieś tam istnieje, tyle że nasze instrumenty nie potrafią go zarejestrować? Zastanówmy się wspólnie, czy obcy to wyłącznie domena filmów i literatury science fiction, czy może nasi przyszli przyjaciele!

Liczba wyświetleń: 83

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.