Dlaczego tak trudno pozbyć się karaluchów?

Są jednymi z najstarszych mieszkańców Ziemi, żyły na niej już pół miliarda lat temu… Tak, tak, mówimy o karaluchach.

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

2 Comments

  1. Czemu tu jest tak wiele filmów, nie powinniście popularyzować wśród dzieci czytania? Ja sam jestem już dorosły, ale za każdym razem jak widzę film, tutaj czy na wolnych mediach, to odpuszczam, a szkoda, bo zazwyczaj na wolnych mediach krzywdzicie w ten sposób najciekawsze tematy.

  2. Do czytania są kategorie “Opowiadania”, “Artykuły” i “Wiadomości”. Dominują kategorie filmowe, bo najłatwiej się dodaje do nich nowości. “Jupi-Tupi” to strona społecznościowa, która miała być tworzona przez użytkowników – dzieci, młodzież i dorosłych dla dzieci. Ale jak na razie nie udzielają się, a jakieś nowości muszą być, bo inaczej pies z kulawą nogą tu nie zajrzy. Chcesz propagować wśród dzieci czytelnictwo? Nie ma problemu, ale twórz takie treści, szukaj na odpowiednich licencjach do kopiowania i je tutaj publikuj! Nie pisz innym co mają robić, nie czekaj aż ktoś coś zrobi, tylko sam to zrób! Na WM są filmy używane jako ilustracje do treści, bo szybciej się je dodaje niż obrazki, które trzeba szukać na stosownej licencji i wyedytować (a przy takim nawale pracy jaki mam na głowie, każda zaoszczędzona minuta jest bezcenna). Poza tym wideo z reportażem lub słowną wypowiedzią dotyczącą sprawy poruszanej w newsie uwiarygadnia newsy. “Wolne Media” są dla mnie priorytetem a “Jupi-Tupi” zajmuję się przy okazji, w tzw. “wolnym czasie”, patrząc czy coś z tego wyjdzie. Jak nie wyjedzie, bo strona nie rozkręci się, to zostanie zamknięta 1 stycznia 2020 r. Taki dałem sobie czas. Tę stronę mają robić inni, zwykli użytkownicy, a nie ja jako admin. Na razie robię ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.