Dlaczego nie zobaczysz cieni ptaków i samolotów?

Gdy wydaje nam się, że posiedliśmy już wszelką wiedzę, okazuje się, że możemy wyłożyć się na prostym pytaniu. Choćby takim: dlaczego samoloty nie rzucają cieni? Gdybyś znał odpowiedź na to pytanie, twój nauczyciel byłby pod niemałym wrażeniem. Jesteśmy przekonani, że po obejrzeniu tego filmiku będziesz dziesięciokrotnie mądrzejszy. Przedstawiamy ponad 20 ciekawostek, które warto znać!

Liczba wyświetleń: 58

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.