Dlaczego konie śpią na stojąco i 6 innych zwierzęcych supermocy

Jesteście fanami filmów Marvela, gdzie bohaterowie prezentują fantastyczne supermoce? No cóż, królestwo zwierząt też ma do pochwalenia się niejedną niesamowitą umiejętnością! Jak to możliwe, że niektóre zwierzęta potrafią robić tak fantastyczne rzeczy, których ludzie nigdy nie będą w stanie opanować? Dajmy na przykład – konie. Wiedzieliście, że śpią na stojąco? Uwaga: nie próbujcie tego w domu!

Liczba wyświetleń: 194

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.