Czym jest COW ID – prawdziwa informacja

Materiał opublikowany na prośbę autora filmu. Prawda o testach PCR. Fałszywe założenia, na których oparta jest propaganda strachu w telewizjach, stacjach radiowych i wielkich portalach internetowych. Uwaga! Ten film został ocenzurowany przez „YouTube”: „Ten film został usunięty z powodu naruszenia Warunków korzystania z usługi YouTube”. Dlaczego? Bo „YouTube” zwalcza prawdę na temat koronawirusa i szerzy tylko propagandę rządową. Dla Waszej wygody wgraliśmy film na inny, bardziej liberalny serwer.

2 wypowiedzi

  1. nie mogę odtworzyć filmu ” czym jest ….. .. prawdziwa informacja ”
    czy mogę prosić ewentualnie na maila ?
    Pozdrawiam
    K.

  2. Dziękuję za wiadomość. Film został już zaktualizowany. YouTube nie lubi, gdy ktoś obnaża prawdę o medialnej histerii koronawirusowej – szerzy propagandę rządu i zwalcza jej krytykę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub oficjalnych dystrybutorów. Motyw WordPress WPEnjoy