Czy życie na Ziemi zainicjował piorun?

Ziemia tętni życiem, ale nie zawsze tak było. Na samym początku nasza planeta była ponurą, martwą skałą, zasnutą pyłem wulkaniczym oraz chmurami burzowymi. Czy to możliwe, że to właśnie te chmury przyczyniły się w jakiś sposób do powstania pierwszych organizmów? Istnieje kilka hipotez próbujących wyjaśnić początki życia, a zgodnie z najnowszą, pierwsze biomolekuły połączyły się na skutek uderzenia pioruna!

Liczba wyświetleń: 46

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.