Czy zatańczę na rurze z jeżem?

Wideokomiks dla młodzieży w wieku 99+. Satyra na współczesne czasy i obyczajowość. Malina bez wiedzy Arbuza zapisała brata na zajęcia tańca na rurze, czyli sportu pole dance. Co z tego wyniknie? I co wspólnego z pole dance ma… jeż? Ze względu na dłuższą fabułę, opowieść podzielono na dwa odcinki. Poniżej pierwszy, dokończenie TUTAJ.

Liczba wyświetleń tego wpisu: 751

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 3   Średnia ocena: 2.3
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

2 wypowiedzi do wpisu “Czy zatańczę na rurze z jeżem?

 1. Uległeś fałszywemu wyobrażeniu pole dance wykreowanemu przez filmy dla dorosłych. Pole dance to gimnastyka akrobatyczna na drążku (obecnie metalowej rurce) a nie striptiz.

  Jeśli chodzi o Twoje pytanie – zapytaj o to rodziców, których dzieci ćwiczą pole dance, albo stacji telewizji, które pokazują je tańczące na rurach:

  https://www.youtube.com/watch?v=d8JEIWUhLDs

  Taniec na rurze to dyscyplina sportu, która znacząco poprawia wytrzymałość i ogólną sprawność fizyczną, a która wywodzi się z Indii. Jest porównywalna z ćwiczeniami na linie, szarfie lub cyrkowych obręczach. Tutaj masz informacje – doedukuj się:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Taniec_na_rurze

  Ignorancja i piętnujące stereotypy są złe, a dzieci niech ćwiczą każdą dyscyplinę sportu, jaka im się spodoba (może poza sumo), dla zdrowia fizycznego i walki z plagą otyłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.