Czy przetrwałbyś na Titanicu?

14 kwietnia 1912 roku o godzinie 23:40 RMS Titanic zderzył się z górą lodową, co 3 godziny później doprowadziło do zatonięcia statku. 15 kwietnia o 2:20 największy statek tamtych czasów kompletnie zniknął pod lodowatą powierzchnią Oceanu Atlantyckiego. Ale nie o tym będzie nasz filmik. Co powiesz na fascynującą grę? Wystarczy, że wyobrazisz sobie, że jesteś pasażerem Titanica. Ale czekaj… Po co sobie wyobrażać? Dziś JESTEŚ pasażerem Titanica! A nawet lepiej: pasażerem Titanica w RPG! Czy uda ci się zatem uciec i przetrwać, czy podzielisz los pozostałych pasażerów? Twoje życie jest w twoich rękach.

Liczba wyświetleń: 398

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.