Czy Greta Thunberg została przewidziana w „Simpsonach”?

Wielu użytkowników sieci społecznościowych jest przekonanych, że w serialu animowanym „The Simpsons” wielokrotnie przewidziano przyszłość. Najnowsza teoria zakłada, że pojawienie się Grety Thunberg, aktywistki klimatycznej, zostało przepowiedziane już przed laty.

Niedawno dziewczynka celebrytka globalistów, wygłosiła bardzo płomienną mowę w ONZ. Co zabawne zarzuciła światowym liderom, że nic nie robią, a sytuacja w zakresie zmian klimatu staje się krytyczna. Jak się okazało było to już użyte w „Simpsonach”, a między Gretą Thunberg i serialową postacią Lisą Simpson może być bardzo wiele wspólnego.

W jednym z odcinków kreskówki Lisa mówi dosłownie to samo co Greta, czyli pół wieku później miasta dobiegną końca z powodu gwałtownej zmiany klimatu. Córka Homera Simpsona mówiła wtedy również, że poziom oceanów na świecie rośnie i zbyt wiele szkodliwych substancji przedostaje się do atmosfery. Warto zauważyć, że Greta Thunberg właściwie powtórzyła te postulaty strojąc groźne miny.

https://www.youtube.com/watch?v=2Klg1ubgYcU

Kreskówka dla dorosłych o nazwie „Simpsonowie” już wielokrotnie wsławiła się tym, że przewiduje przyszłość. Widzowie zwrócili uwagę na to, że wynalazki takie jak iPad były tam obecne dekadę wcześniej niż zostały udostępnione klientom firmy Apple. Niektórzy zwracają też uwagę, że w jednym z epizodów przewidziano wojnę w Syrii. Okazuje się, że „Simpsonowie” już 15 lat temu przedstawiali kampanię wyborczą Donalda Trumpa w wyścigu po prezydenturę.

Przypadkowe skojarzenia do zamachów z 11 września? Prawda o 9/11 znana była w połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku?

Prekursor popularnej aplikacji Farmville został zaproponowany 11 lat wcześniej.

Urządzenie do złudzenia przypominające iPada zaprezentowane 5 lat przed jego prezentacją.

Zupełnie niezwykłe. Współczesny smartfon przedstawiony 17 lat temu i nawet ma “logo Apple” Smile.

Smartwatch zaprezentowany w „The Simpsons” i to 18 lat wcześniej!!!

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl

Liczba wyświetleń tego wpisu: 360

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.