Cudowne miejsce, w którym słońce nigdy nie zachodzi

Czym jest polarny dzień i polarna noc? Cóż, wyobraź sobie, że przybyłeś do małego miasteczka Tromsø na północy Norwegii. Pierwsze, co zauważasz po wejściu do hotelowego pokoju, to grube czarne zasłony. W tym miejscu od końca maja do końca lipca panuje niekończący się dzień. Miejscowi są pewnie przyzwyczajeni do takiego ekstremalnego stylu życia, ale turystów może to zdezorientować. To jak jet lag, który się nie kończy.

Liczba wyświetleń: 223

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.