Co się stanie, jeśli silnik statku zawiedzie na środku morza

Co się stanie, jeśli silnik statku zawiedzie na środku morza? Czego się spodziewać? I co robi kapitan, kiedy dochodzi do awarii silnika? Przekonajmy się! Była ciemna, burzliwa noc w marcu 2019 roku. Naprawdę! Porywy wiatru były tak silne, że mogły powalać drzewa i wgniatać je w ziemię. Aura nie sprzyjała wychodzeniu z domu, nie mówiąc już o żeglowaniu po oceanie. A mimo to luksusowy statek wycieczkowy Viking Sky trafił w środek tego chaosu i przy okazji stracił wszystkie silniki.

Liczba wyświetleń: 260

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.