Co by się stało, jeśli połknęlibyście magnes?

Co by się stało, gdybyście połknęli magnes? Jakie niebezpieczeństwa wiążą się z połykaniem magnesów? Magnesy służą nie tylko do dekoracji lodówki! Chowają się wszędzie: są w słuchawkach, z których właśnie korzystacie i w komputerach lub telefonach, na których oglądacie ten film! Jedynym miejscem, gdzie ich nie ma, jest Wasz brzuch! A… co by się stało, gdybyście taki magnes połknęli? Zamienilibyście się w chodzące magnesy?

Liczba wyświetleń: 260

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.