Co by było, gdybyś urodził się z ogonem

Dlaczego zwierzęta mają ogony? Miliony lat temu ogon służył zwierzętom do poruszania się w wodzie. Kiedy niektóre z nich wyszły na ląd, w wyniku ewolucji ta część ciała zmieniła się lub całkowicie zniknęła. Wyobraźcie sobie jednak, że żyjecie w świecie, w którym to nigdy się nie stało i wszyscy mają ogony – łącznie z ludźmi. Zyskaliśmy dzięki temu nowe umiejętności. A więc co by się stało, gdybyśmy urodzili się ze zwierzęcym ogonem?

Liczba wyświetleń: 227

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.