Brytyjki odkopały kapsułę czasu ze swoimi przepowiedniami z dzieciństwa

W Wielkiej Brytanii sześć koleżanek odkopało zakopaną 22 lata temu kapsułę czasu i przeczytały „przerażająco trafne” przepowiednie, które były w niej schowane – pisze tabloid „Mirror”.

Jak podkreślono, w 1997 roku 15-letnie wówczas przyjaciółki Gemma Lynch, Emma Page, Sian McGreary, Gemma Albiston, Gemma Roughsedge i Katy Wynne zakopały we wsi Helsby Hill kapsułę czasu, do której włożyły plakaty ze swoimi idolami, a także fragmenty pamiętników oraz zapiski, w których dziewczyny przepowiadały sobie nawzajem, co spotka je w przyszłości.

W ich „przepowiedniach” mówiło się między innymi o tym, jak potoczą się ich kariery i kto będzie towarzyszem ich życia. Podpisały także „przysięgę”, że nie otworzą kapsuły w ciągu 10 od zakopania jej w ziemi.

Jak pisze gazeta, po skończeniu szkoły drogi przyjaciółek się rozeszły, jednak wiele lat później jedna z nich znalazła pozostałe na „Facebooku” i zaproponowała odkopać kapsułę czasu, po czym 37-letnie już kobiety ponownie spotkały się w swojej wsi, „uzbrojone” w łopaty i wykrywacze metalu.

Tak jak przewidziały dziewczyny 22 lata temu, Page została nauczycielką szkoły podstawowej, Lynch wykładała przez 13 lat, Albiston naprawdę pracuje ze zwierzętami, ponieważ została fryzjerem dla psów, a McGreary trafnie przepowiedziano pracę w biurze.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 351

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.