Bohaterskie historie z ZOO w Warszawie

Bardzo lubię zwierzęta. Kiedyś chciałabym mieć własne zoo. Dlatego też postanowiłam stworzyć oddzielną serię filmów z moich podróży do ogrodów zoologicznych. Chciałabym odwiedzić wszystkie zoo na całym świecie, aby sprawdzić co mają one dla dzieci do zaoferowania i aby najlepsze pomysły móc wykorzystać w przyszłości. Pierwszym odwiedzonym przeze mnie z kamerą ogrodem zoologicznym było zoo w Warszawie. W tym zoo kryją się bohaterskie, jak i też straszne historie. Ale o tym już możecie posłuchać na filmiku. Miłego oglądania.

Liczba wyświetleń: 296

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.