A.I. Sztuczna inteligencja

Amerykański film science fiction z 2001 roku w reżyserii Stevena Spielberga na podstawie opowiadania Aldissa Supertoys “Last All Summer Long”. Akcja filmu toczy się w niedalekiej przyszłości i opowiada historię małego chłopca-robota, który jak każdy człowiek chciał kochać i być kochanym.

Gdy robot David “przychodzi na świat”, jego “matka” Monica szepcze mu do ucha siedem słów, które aktywują nowy program komputerowy. W oczach Davida pojawia się obraz duszy, a w jego obwodach zaczyna pulsować miłość do matki. Android ma szansę żyć jak inni ludzie, niestety pojawiają się komplikacje. Niespodziewanie budzi się ze śpiączki biologiczny syn Moniki, który widzi w Davidzie rywala i dokłada wszelkich starań, aby go wyeliminować. Uwięziony w pułapce miłości robot ma odtąd tylko jeden cel: stać się dzieckiem z krwi i kości i odzyskać uczucie matki. Żeby to osiągnąć, musi odnaleźć błękitną wróżkę, która niegdyś uczyniła z Pinokia prawdziwego chłopca. W misji towarzyszą mu dwaj przyjaciele: robot Gigolo Joe i mądry mechaniczny miś.

Źródło filmu: Movieneo.com

Wyświetlenia: 1002

2 wypowiedzi

  1. szkoda, że nie działa, w ogóle to udało mi się uruchomić tylko jeden film, pozostałe, jak i ten to klapa na całego

  2. Dziękuję za wiadomość. Sprawdziłem, film działa. Wyświetla mi się bez problemu. Możliwe, że to kwestia ustawień Twojej przeglądarki lub blokada wyświetlania filmów jakimś adblokerem (lub blokerem javascriptów), etc. Nie wiem jakiego urządzenia używasz (komputer, laptop, tablet, smartfon), ale w przypadku smartfonów i tabletów mogą mieć jakieś fabryczne blokady. Inne wyjaśnienie, że filmy mogą wymagać szybkiego łącza (wtedy np. zawieszają się lub przerywają) – wtedy kliknij na przycisk Jakość: 360p. Musiałbym dokładnie wiedzieć dlaczego film Ci się nie wyświetla – czy nie ładuje się, czy przerywa, czy coś innego. Możesz też spróbować usunąć pliki tymczasowe z przeglądarki i uruchomić ją ponownie. Czasami przeglądarki przez błąd techniczny czegoś nie wyświetlają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub oficjalnych dystrybutorów. WordPress Theme by WPEnjoy