76 przedmiotów z ukrytym przeznaczeniem

Jak tylko niektóre przedmioty staną się częścią naszej codzienności, przestaje nas zastanawiać, dlaczego zostały stworzony w taki, a nie inny sposób. Czasem nawet nie pomyślimy o przeznaczeniu detali tych wszystkich przedmiotów. Na przykład, otworki w mieszadełkach do kawy nie są wynikiem kaprysu projektanta. Pełnią określoną funkcję i podczas projektowania ich poświęcono im wiele uwagi! Rzućmy okiem na 76 detali tych prostych przedmiotów. Zobaczycie, jakie jest ciekawe przeznaczenie niektórych z nich.

Liczba wyświetleń: 47

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.