7 szokujących rosyjskich placów zabaw

Prowincja Rosji może i nie kojarzy się z miejscem szczególnie bogatym, ale na pewno rodzice którzy chodzą tam ze swoimi dziećmi do parków zabaw już teraz powinni rozważyć odkładanie pieniędzy na konsultacje psychologiczne dla swoich rosyjskich pociech. Poznajcie szokujące rosyjskie place zabaw. Wizyta dziecka w takich miejscach jest jak gra w ruletkę, może zrobić z niego rosyjskiego twardziela lub spowodować nocne koszmary a w rezultacie nieodwracalne zmiany psychiczne…

Liczba wyświetleń: 550

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.