5 niebezpiecznych miejsc na Ziemi

Niebezpieczeństwo może czyhać na człowieka na każdym kroku. Nigdy nie wiemy, co wydarzy się za sekundę. Czy spadnie nam na głowę cegła czy zakrztusimy się przypadkiem chrząstką? Niemniej jednak są takie miejsca na świecie, w których należy zachować szczególną ostrożność. Wiele osób straciło tam życie lub zapłaciło zdrowiem za niedocenienie powagi sytuacji. Przyjrzyjmy się tym miejscom. Pamiętajcie, że odwiedzenie każdego z nich może kosztować życie.

Liczba wyświetleń: 140

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.