34 pyszne przepisy na desery

Nie każdy wie, że jak przygotowywać doskonałe desery, choć tak naprawdę niezwykle prosto się je robi. By ci w tym pomóc, pokażemy ci kilka niezwykłych pomysłów i rad.
1. Rozpuść czekoladę mleczną w miseczce, po czym przelej do rękawa cukierniczego. Następnie wyciskaj do zimnej wody. Powstanie czekoladowy „makaron”, którym z powodzeniem ozdobisz ciasto. 2. Nadmuchaj balon i włóż go do rozpuszczonej czekolady. Pozostaw do zastygnięcia. Następnie przekłuj balon. Powstanie miseczka, w której możesz podać lody i bitą śmietanę. 3. Wysyp posypkę do wypieków na papier pergaminowy, a następnie przykryj drugim arkuszem i zaprasuj żelazkiem. Połam następnie tak powstałą kolorową lukrową ozdobę i udekoruj nią swoje muffinki. 4. Pokażemy ci także jak zrobić czekoladowe rożki, używając papierowych tutek jako formy. To będą znowu doskonałe dekoracje na muffinki.

Wyświetlenia: 265

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub oficjalnych dystrybutorów. WordPress Theme by WPEnjoy