26 zabawnych sposobów na recykling starych zabawek

Macie w domu zabawki, które tylko leżą i do niczego już nie służą? Dziś pokażemy wam niesamowite sztuczki i triki, które pomogą wam je wykorzystać i zrobić z nich przydatne rzeczy do domu.
Weźcie starą maskotkę, posmarujcie ją klejem PVA i usuńcie ze środka wypełnienie. Potem włóżcie do środka światełko na baterie i zróbcie z zabawki uroczą lampkę nocną. Możecie nawet obudzić w sobie kreatywność i zrobić z maskotek kapcie. Kolejny pomysł polega na tym, by wykorzystać klocki Lego do ozdabiania zeszytów. Polejcie okładkę klejem i połóżcie na niej płytkę konstrukcyjną. Potem zacznijcie dodawać więcej elementów, by stworzyć zabawne projekty. Jeśli wybieracie się na imprezę i szukacie odważnych stylizacji, przyklejcie klocki Lego na obcasy. Obejrzyjcie filmik do końca. Dowiecie się, jak zrobić podkładki pod kubki z domino i jak stworzyć dekoracyjne doniczki z zabawek.

Wyświetlenia: 226

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub oficjalnych dystrybutorów. WordPress Theme by WPEnjoy