24 godziny nad przepaścią! Niedźwiedź wisiał nie wiedząc, czy nadejdzie pomoc!

Czasami nawet najdziksze i na pierwszy rzut oka bardzo niebezpieczne zwierzęta nie mogą obejść się bez pomocy człowieka. Nic w tym dziwnego, wszyscy od czasu do czasu potrzebujemy wsparcia sąsiada. Nie ma znaczenia, czy to ciepłe słowo, czy jakiś czyn. Najważniejsze, aby nie zapomnieć o tych, którzy są w pobliżu i pamiętać, że ktoś potrzebuje pomocy.

Liczba wyświetleń: 36

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.