20 pysznych przepisów z jajek

Nie musisz być profesjonalnym kucharzem czy kucharką, żeby przygotowywać doskonałe potrawy. Dzięki naszym prostym sztuczkom i trikom będziesz w stanie zrobić pyszne dania z jajek. Z nami z łatwością przygotujesz smaczne i pożywne śniadania oraz brunche. Zrobisz sobie doskonałe lunche, które zabierzesz ze sobą do pracy w pojemniku.
Oto mały bonus – przepis na pikantne czarne „postarzane” jajka. Wlej do garnka sos sojowy i podgrzej. Dodaj cukier, pokrojone papryczki jalapeño, czosnek i cebulę. Oddziel żółtka od białek (zostaw sobie białka do innego dania, nie wyrzucaj ich). Zalej żółtka sosem sojowym i wstaw na jakiś czas do lodówki, do czasu aż ściemnieją. Będą doskonałym pikantnym dodatkiem do sałatek oraz do poke bowl z ryżem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal z wklejkami filmów dla dzieci i młodzieży. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.