18 detektywistycznych zagadek, których nie rozwiązałby nawet Sherlock

Naukowcy już dawno udowodnili, że zagadki nie tylko polepszają pamięć i koncentrację, ale również pomagają myśleć nieszablonowo. To korzyści szczególnie ważne dla dzieci (choć dla dorosłych oczywiście też)! Zebraliśmy 19 krótkich zagadek, dzięki którym przetestujecie swój umysł i udowodnicie, że możecie być niczym Sherlock. Niektóre z nich wydają się proste, ale to tylko złudne wrażenie…

Liczba wyświetleń: 230

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.