16 ekstremalnych porównań znanych obiektów

Jak duże są najbardziej popularne obiekty na świecie? Czy jest ktoś, kto nie słyszał o Operze w Sydney, Piramidzie Cheopsa w Egipcie czy Statui Wolności w Stanach Zjednoczonych? O ile nie widzieliście tych miejsc na własne oczy, trudno sobie wyobrazić, jak wysokie są naprawdę. Znacznie łatwiej będzie to zrobić, posługując się przykładami, które widzieliście albo w telewizji albo na własne oczy.

Liczba wyświetleń: 289

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.