15 niesamowicie pięknych, ale zarazem przerażających miejsc

Fantastyczne miejsca i niewiarygodnie piękne krajobrazy istnieją nie tylko w bajkach, ale również w rzeczywistości. By docenić ich piękno, czasem trzeba zobaczyć je na własne oczy. Jednak wiele niesamowitych miejsc na naszej planecie nie cieszy się popularnością wśród turystów, bo trudno do nich dotrzeć. A może dlatego, że są zbyt przerażające? Na przykład North Yungas Road w Boliwii to jedna z najbardziej malowniczych, a zarazem najniebezpieczniejszych dróg na świecie. Co roku podczas krętej górskiej wspinaczki ginie tam ponad 200 osób, a brak poręczy wcale nie ułatwia sprawy.

Liczba wyświetleń: 241

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.