12 zagadek detektywistycznych, dzięki którym wyćwiczycie umiejętność rozwiązywania problemów

Pora na trening mózgu! Jak najlepiej ćwiczyć szare komórki? Zgadza się. Rozwiązując podchwytliwe zagadki. Dzięki nim przetestujecie swoją umiejętność logicznego myślenia. Tylko najbystrzejsi potrafią je rozwiązać. Gotowi? Sprawdźcie swój wynik na końcu filmiku.
Jeśli wasz wynik wynosi od 0 do 4, musicie jeszcze popracować nad rozwiązywaniem zagadek. Postarajcie się dokładniej zastanowić nad każdą z nich. Zgarnęliście od 5 do 8 poprawnych odpowiedzi? Musieliście ćwiczyć! Ale zawsze może być lepiej. Jeśli zdobyliście od 9 do 12 punktów, nie oznacza to, że możecie spocząć na laurach. Skupcie się na trudniejszych zagadkach i dbajcie o formę!

Wyświetlenia: 281

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub oficjalnych dystrybutorów. WordPress Theme by WPEnjoy